Başkanın Mesajı

Gökhan Korkmaz Başkanın Mesajı

Değerli Dostlarım,

Kuruluşumuzun temellerinin atıldığı 1975 yılından bugüne 40 yıl gibi hatırı sayılır bir zamanı doldurmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Korkmaz Yapı grubu ailesinin hedefleri her zaman büyük olmuştur. Sakarya'mız da sektörümüzde lider ve takip edilen olabilmek adına yatırımlarımıza ara vermeden devam ettik.  

2016 yılı NG Kütahya Seramik ailesi için yatırım yılı oldu. Özellikle 60x160, 80x160, 120x120 ve 120x240 gibi ebatların üretime alındığı yeni tesislerimizi hayata geçirdik. Temmuz ayı içerisinde gerçekleştirilmek istenilen hain darbe planı da aslında bizler için yeni hedefler belirlememize vesile oldu. Daha güçlü bir Türkiye ekonomisi için yatımlarımıza hız kesmeden devam etmeye karar verdik. NG Kütahya Seramik’in yeni yatırımı olan 15 Temmuz Şehitleri Seramik Fabrikası da yatırımının da start alması bizler 2017 hedeflerimiz için daha çok çalışmaya teşvik etti. . 

Sakarya'ya ve güzel ülkemize hizmeti kendisine görev belirlemiş bir işadamı olarak Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu bünyesinde kurucu başkanlığını üstlendiğim SAKARYAGİAD ile de 2017 yılında daha güçlü bir ekonomiye katkı sağlamak adına çalışmaya devam edeceğiz 


Saygılarımla
GÖKHAN KORKMAZ
İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ