Hakkımızda


İnşaat ve yapı malzemeleri sektöründe hizmetlerine devam eden Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası ’nın kuruluş temeller 1975 yılına dayanmaktadır. Küçük bir nalbur ticarethanesi ile başlayan ticari hayatta 40 yılı aşkın süredir sektörde olan firmamız 30 yıla yaklaşan süredir de aralıksız sürdürdüğü Kütahya Seramik bayiliği ile Sakarya’da marka ile özdeşleşmiş bir kuruluştur.

Bölgesinde sektörün öncülerinden olan firmamız sürekli gelişimini sürdürerek yeni yatırımlara imza atmıştır. 2007 yılında Erenler merkezli plaza yatırımını hayata geçirerek sektörde showroom mağazacılık anlayışına fark getiren firmamız, 2014 yılında da promosyon ürünlerinin bir araya toplandığı Ada Avm binasını da inşa ederek müşteri ihtiyaçlarının öncü çözümleyicisi olmuştur. 

Yapı sektöründe lider birçok markanın da bayiliğini sürdüren firmamızın iş ortakları arasında Bocchi, Grohe, Orka Banyo, Badella, Newarc ve KYK Yapı Kimyasalları da bulunmaktadır. 

Firma olarak Sakarya genelinde dört showroom ve iki sevkiyat merkezi ile sürdürdüğümüz hizmetlerimizde KMZ Dekor markamızı da dahil ederek projeli işlerde çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz.Ayrıcamülkiyeti yine grup firmalarımızdan Korkmaz Yapı’ya ait olan ve Bilecik yolu üzerinde bulunan 3.600 m2 alanlı lojistik merkezimiz aynı zaman da Pamukova bölgesine satış pazarlama hizmeti sunmaktadır. Akyazı merkezinde bulunan şubemizde grubumuz bünyesinde ayrıcalıklı müşteri hizmet ilkesini sürdürmektedir.

2016 yılında Erenler merkez plazamızı baştan aşağı yenileyerek GKplus+ konseptini hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Şimdi 2017 yılı ve yeni hedeflerimiz var. NG Grup tarafından Sapanca’da inşa edilen Bedesten Avm’de 5. Satış noktamız olacak olan 1.500 m2 alana sahip NG Kütahya Seramik showroomda da uzman satış ekibimiz sizlere hizmet vermeye devam edecektir. Ayrıca tüm Türkiye’de ürün grupları ve kampanyaları ile fark yaratacak olane-ticaret sitemiz banyonuyenile.com da grubumuz bünyesinde ticari hayatına başlıyor. 

Bizler ekonomisi kuvvetli bir ülke hedefliyor ve bu amaca yönelik yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Güçlü Türkiye’nin imarı güçlü ekonominin sürekliliğinin sağlanması ile olacaktır. Grubumuz bu amaca yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam edecektir.