Merkez PlazaFirma Merkez Plazamız Erenler de bulunmaktadır.  Sakarya şehir girişi güzergahın da lokasyonu ile öne çıkan plaza binamız 2006 yılında firmamız KMZ Korkmaz İnşaat tarafından inşa edilmiş ve 2016 yılında da hayata geçirdiğimiz GKplus+ konsepti ile de baştan aşağı yenilenmiştir.

750 m2 alana sahip Erenlerin en özel konumlu arsalarından biri üzerine çift katlı inşa edilmiş olan Merkez Plazamızda,  600 m2 showroom mağaza alanı ve 400 m2 depo bölümleri ile yaklaşık  1.000 m2  yapı da,  grubumuzun yönetimi gerçekleşmektedir. Başta NG Kütahya Seramik ürün grubunun üst segment kolleksiyonunun teşhir edildiği plazamızda, aynı zamanda bölge bayiliklerimiz kapsamında Bocchi,Grohe,Orka Banyo gibi sektörün öncü kuruluşlarının da satış pazarlamasına yer verilmektedir.

Sektöre kazandırdığımız 2. Binamız Ada avm Promosyon mağazamıza da komşu konumda olması ile müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap verebilir nitelikte olan plaza binamız içerisinde oluşturduğumuz satış, muhasebe, sevkiyat, proje ve  e-ticaret departmanları ile kusursuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedeflemekteyiz