Neden Biz?Neden biz..? 
Diyelim ki mekanlarınızda değişikliğe gitmek istiyorsunuz. Banyonuzun yer-duvar seramikleri ile vitrifiye ürünlerini yenilemek sizin için bir dert olmamalıdır. Burada gerek seçtiğiniz ürünler kadar gerekse de bu konuda size yardımcı olan satış personelinin konusunda uzman olması gerekmektedir. 1975 yılından bugüne yapı sektöründe faliyet gösteren firma sahiplerimizin uzun yıllarda edindiği tecrübeyi yönetim kurulu başkanımız gökhan korkmaz’ın da inşaat yüksek mühendisi olması ile birleştirdik. Yani sadece ürün satabilen güvenilir firma olmaktan çok hühendislik firması olarak tüm detaylara dikkat eden satış prensiplerimiz vardır. Size sadece ürün satmıyor, mekanlarınıza uygun ürünlere karar vermenize yardımcı oluyoruz. Bu ve benzeri konularda neden biz sorusuna bize göre olması gereken cevaplarımız: 

• Mühendislik firması olmamız sebebi ile mekanlarınızda ki tüm detayları önemsiyor ve proje düşüncesi ile hareket ediyoruz

• 1975 yılından bugüne sektörde olabilmemiz ve 1989 yılından bugüne marka bayiliğini istikrarla sürdürmemiz gösteriyor ki, işimizi severek yapıyoruz.

• Bayiliğini sürdürdüğümüz tüm markalar sektöründe ülkemiz ve dünya markası olmuş kuruluşlardır. Sadece firmamıza güven değil, markalarımıza da güven duymalısınız. Hertürlü müşteri şikayetinde ürünlerinin arkasında dünya standartlarında durabilen markaları çözüm ortağımız yapıyoruz.

• Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Satış ve sonrası hertürlü ihtiyacınızda muattap bulabileceğiniz bir firma profilini prensip edindik. Biliyoruz ki referanslarımız kadar olaki  memnun bırakamadığımız her müşterimiz firmamız ve gelişimimiz için engel oluşturacaktır. O sebeple her müşterimizi ilk müşterimiz gibi görmekteyiz.

• Ürün satıldığında değil sorun yaşandığında muattap bulabilmek önemlidir. Yatırımlarımızı kendi mülklerimizde yaparak, ilerleyen yıllarda da bizleri aynı yerde bulabileceğiniz yatırımlara imza atıyoruz. 

• Kul hakkını önemsemeyen kişilerin hesabını veremeyeceği işlere imza attığı bu fani dünyamızda, birgün hesap verirken pişman olmak istemiyoruz. Bunu önemsiyor ve her kararımızda sizlerin bize ödediği her kuruşu helali ile almak prensibi ile çalışıyoruz. Bu prensibe sadık kalmamızın bizi bugünlere getirdiğine inanıyoruz. 

Aslında kendimiz anlatarak neden biz dememiz çok da doğru değil. Sizde bizlerle çalışmak ve bu ailenin içine girmek isterseniz bir müşterimize sormanız yeterlidir. Size bizi en iyi yıllardır edindiğimiz binlerce müşterimizden biri anlatabilir…